ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1רמת אליהו (רמת אליהו)12111  68175134
2עירוני ראשלצ (ותיקי עירוני ראשלצ)129 3 48153327
3רמת השרון (רמת השרון)129 3 39221727
4מעלה אדומים (ותיקי מעלה אדומים)12813 36122425
5ותיקי ביתר רג (עמותת ידידי רג)12812130161425
6ותיקי מערב ראשלצ (ותיקי מערב ראשלצ)12714 35231222
7שמשון תא (ותיקי שמשון תא)1251513123816
8ותיקי קרית אונו (קרית אונו)1242422735-814
9עירוני פת (ותיקי מכבי פת)12417 2242-2013
10נס ציונה (ותיקי נס ציונה)12318 2741-1410
11הפועל בקעת הירדן (הפועל בקעת הירדן)12318 1850-3210
12מכבי שהם (ותיקי מכבי שהם)122 911251-396
13F.C. Ariel (F.C. Ariel)12  12 1561-460




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

F.C. Ariel -
עירוני ראשלצ ותיקי קרית אונו 05.11.2019 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 7 - 1
שמשון תא עירוני פת 04.11.2019 יום ב 20:30 שמשון תא 2 - 2
רמת השרון הפועל בקעת הירדן 03.11.2019 יום א 20:45 רמת השרון 11 - 0
מכבי שהם ותיקי מערב ראשלצ 05.11.2019 יום ג 20:30 שוהם 1 - 6
רמת אליהו נס ציונה 03.11.2019 יום א 20:45 רמת אליהו 6 - 2
ותיקי ביתר רג מעלה אדומים 03.11.2019 יום א 21:15 פ"ת 0 - 2

מספר מחזור: 2

מעלה אדומים מעלה אדומים -
נס ציונה ותיקי ביתר רג 24.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה 0 - 4
ותיקי מערב ראשלצ רמת אליהו 23.12.2019 יום ב 20:30 רמת אליהו 3 - 6
הפועל בקעת הירדן מכבי שהם 25.12.2019 יום ד 21:00 שוהם 3 - 1
עירוני פת רמת השרון 24.12.2019 יום ג 21:30 פ"ת 3 - 4
ותיקי קרית אונו שמשון תא 10.11.2019 יום א 20:45 שמשון תא 2 - 6
F.C. Ariel עירוני ראשלצ 24.12.2019 יום ג 20:00 עמית ראשלצ 1 - 6

מספר מחזור: 3

עירוני ראשלצ -
שמשון תא F.C. Ariel 20.11.2019 יום ד 21:00 שוהם 5 - 2
רמת השרון ותיקי קרית אונו 17.11.2019 יום א 20:45 רמת השרון 3 - 1
מכבי שהם עירוני פת 25.02.2020 יום ג 20:30 שוהם 0 - 3
רמת אליהו הפועל בקעת הירדן 17.11.2019 יום א 20:45 רמת אליהו 8 - 2
ותיקי ביתר רג ותיקי מערב ראשלצ 17.11.2019 יום א 20:30 רמת גן 1 - 1
מעלה אדומים נס ציונה 18.11.2019 יום ב 21:00 מעלה אדומים 4 - 2

מספר מחזור: 4

נס ציונה -
ותיקי מערב ראשלצ מעלה אדומים 26.11.2019 יום ג 21:00 עמית ראשלצ 2 - 0
הפועל בקעת הירדן ותיקי ביתר רג 24.11.2019 יום א 20:30 רמת גן 0 - 3
עירוני פת רמת אליהו 26.11.2019 יום ג 20:30 פ"ת 2 - 9
ותיקי קרית אונו מכבי שהם 31.12.2019 יום ג 20:30 שוהם 2 - 1
F.C. Ariel רמת השרון 24.11.2019 יום א 20:45 רמת השרון 1 - 5
עירוני ראשלצ שמשון תא 27.11.2019 יום ד 20:30 עמית ראשלצ 2 - 1

מספר מחזור: 5

שמשון תא -
רמת השרון עירוני ראשלצ 01.12.2019 יום א 20:45 רמת השרון 0 - 4
מכבי שהם F.C. Ariel 03.12.2019 יום ג 20:30 שוהם 3 - 1
רמת אליהו ותיקי קרית אונו 01.12.2019 יום א 20:30 רמת אליהו 3 - 0 (ט)
ותיקי ביתר רג עירוני פת 01.12.2019 יום א 20:30 רמת גן 0 - 3 (ט)
מעלה אדומים הפועל בקעת הירדן 04.12.2019 יום ד 21:00 מעלה אדומים 3 - 0
נס ציונה ותיקי מערב ראשלצ 03.12.2019 יום ג 21:00 נס ציונה 0 - 4

מספר מחזור: 6

ותיקי מערב ראשלצ -
הפועל בקעת הירדן נס ציונה 10.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה 0 - 4
עירוני פת מעלה אדומים 10.12.2019 יום ג 20:30 פ"ת 1 - 2
ותיקי קרית אונו ותיקי ביתר רג 23.02.2020 יום א 20:15 קרית אונו 2 - 7
F.C. Ariel רמת אליהו 08.12.2019 יום א 20:30 רמת אליהו 2 - 10
עירוני ראשלצ מכבי שהם 10.12.2019 יום ג 20:50 עמית ראשלצ 8 - 0
שמשון תא רמת השרון 24.02.2020 יום ב 20:30 שמשון תא 0 - 2

מספר מחזור: 7

רמת השרון -
מכבי שהם שמשון תא 17.12.2019 יום ג 20:30 שוהם 1 - 5
רמת אליהו עירוני ראשלצ 18.12.2019 יום ד 21:00 עמית ראשלצ 4 - 1
ותיקי ביתר רג F.C. Ariel 15.12.2019 יום א 20:30 רמת גן 4 - 1
מעלה אדומים ותיקי קרית אונו 23.12.2019 יום ב 21:00 מעלה אדומים 3 - 0 (ט)
נס ציונה עירוני פת 17.12.2019 יום ג 20:30 נס ציונה 6 - 2
ותיקי מערב ראשלצ הפועל בקעת הירדן 17.12.2019 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 6 - 2

מספר מחזור: 8

הפועל בקעת הירדן -
עירוני פת ותיקי מערב ראשלצ 07.01.2020 יום ג 20:30 פ"ת 1 - 5
ותיקי קרית אונו נס ציונה 07.01.2020 יום ג 20:30 נס ציונה 2 - 2
F.C. Ariel מעלה אדומים 06.01.2020 יום ב 21:00 מעלה אדומים 1 - 10
עירוני ראשלצ ותיקי ביתר רג 25.02.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 1 - 2
שמשון תא רמת אליהו 06.01.2020 יום ב 20:30 שמשון תא 0 - 2
רמת השרון מכבי שהם 05.01.2020 יום א 20:45 רמת השרון 3 - 0 (ט)

מספר מחזור: 9

מכבי שהם -
רמת אליהו רמת השרון 12.01.2020 יום א 20:30 רמת אליהו 8 - 1
ותיקי ביתר רג שמשון תא 14.01.2020 יום ג 21:30 פ"ת 2 - 1
מעלה אדומים עירוני ראשלצ 13.01.2020 יום ב 21:00 מעלה אדומים 1 - 3
נס ציונה F.C. Ariel 14.01.2020 יום ג 20:30 נס ציונה 4 - 3
ותיקי מערב ראשלצ ותיקי קרית אונו 14.01.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 1 - 3
הפועל בקעת הירדן עירוני פת 14.01.2020 יום ג 20:30 פ"ת 5 - 0

מספר מחזור: 10

עירוני פת 21.01.2020 יום ג 00:00 -
ותיקי קרית אונו הפועל בקעת הירדן 02.02.2020 יום א 20:30 קרית אונו 1 - 1
F.C. Ariel ותיקי מערב ראשלצ 21.01.2020 יום ג 21:45 עמית ראשלצ 0 - 1
עירוני ראשלצ נס ציונה 03.03.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 7 - 1
שמשון תא מעלה אדומים 02.03.2020 יום ב 20:30 שמשון תא 0 - 2
רמת השרון ותיקי ביתר רג 19.01.2020 יום א 20:45 רמת השרון 1 - 2
מכבי שהם רמת אליהו 21.01.2020 יום ג 20:45 שוהם 1 - 8

מספר מחזור: 11

רמת אליהו -
ותיקי ביתר רג מכבי שהם 28.01.2020 יום ג 20:30 רמת גן 3 - 1
מעלה אדומים רמת השרון 27.01.2020 יום ב 21:00 מעלה אדומים 1 - 2
נס ציונה שמשון תא 28.01.2020 יום ג 20:30 נס ציונה 3 - 4
ותיקי מערב ראשלצ עירוני ראשלצ 28.01.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 2 - 4
הפועל בקעת הירדן F.C. Ariel 05.02.2020 יום ד 20:30 אריאל 4 - 1
עירוני פת ותיקי קרית אונו 28.01.2020 יום ג 20:30 פ"ת 0 - 8

מספר מחזור: 12

ותיקי קרית אונו -
F.C. Ariel עירוני פת 03.03.2020 יום ג 20:30 פ"ת 1 - 4
עירוני ראשלצ הפועל בקעת הירדן 11.02.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 5 - 1
שמשון תא ותיקי מערב ראשלצ 10.02.2020 יום ב 20:30 שמשון תא 0 - 3 (ט)
רמת השרון נס ציונה 09.02.2020 יום א 20:45 רמת השרון 2 - 1
מכבי שהם מעלה אדומים 11.02.2020 יום ג 20:30 שוהם 0 - 7
רמת אליהו ותיקי ביתר רג 09.02.2020 יום א 20:30 רמת אליהו 3 - 2

מספר מחזור: 13

ותיקי ביתר רג -
מעלה אדומים רמת אליהו 16.02.2020 יום א 21:00 רמת אליהו 1 - 1
נס ציונה מכבי שהם 18.02.2020 יום ג 20:30 נס ציונה 2 - 3
ותיקי מערב ראשלצ רמת השרון 18.02.2020 יום ג 20:30 עמית ראשלצ 1 - 5
הפועל בקעת הירדן שמשון תא 17.02.2020 יום ב 20:30 שמשון תא 0 - 7
עירוני פת עירוני ראשלצ 18.02.2020 יום ג 20:30 פ"ת 1 - 0
ותיקי קרית אונו F.C. Ariel 16.02.2020 יום א 20:15 קרית אונו 5 - 1



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש