ראשי אודות טפסים חדשות ועדכונים צור קשר
 

קטרגל אולמות

כדורגל

כדורגל ותיקים

אופני הרים

באולינג

ברידג'

טניס שולחן

כדורסל

כדורסל נשים

כדורעף

שחייה

טניס שדה

כדורשת

סאפ

שחמט

ירי אקדח

שייט

כדורגל ותיקים
טבלת הליגה

מיקוםשם קבוצהמשחקיםנצחונותתיקוהפסדיםהפסדים טכניםשערי זכותשערי חובההפרש שעריםנקודות
1ותיקי בני סכנין (ותיקי בני סכנין)141022 44202432
2הפועל פקיעין (ותיקי הפועל פקיעין)14923 48262229
3ותיקי בני עכו (ותיקי בני עכו)13814 44271725
4ותיקי מוניר דיר חנא (ותיקי דיר חנא)13814 4139225
5ותיקי יהודה אדרי מעלות (ותיקי מעלות)13733 37271024
6אחים סאמר בית גאן (ותיקי בית גאן)1331721728-1110
7ותיקי מעליא (מעיליא)1412831949-305
8רמה (רמה)14 212 1852-342




לוח משחקים
מספר סיבוב: א'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 1

ותיקי מוניר דיר חנא ותיקי מעליא 04.11.2019 יום ב 20:15 דיר חנא 7 - 2
ותיקי בני עכו אחים סאמר בית גאן 08.11.2019 יום ו 15:00 עכו 5 - 3
רמה ותיקי יהודה אדרי מעלות 17.11.2019 יום א 19:30 רמה 2 - 2
הפועל פקיעין ותיקי בני סכנין 05.11.2019 יום ג 19:00 פקיעין 3 - 2

מספר מחזור: 2

ותיקי בני סכנין ותיקי יהודה אדרי מעלות 11.11.2019 יום ב 20:30 סכנין 5 - 2
אחים סאמר בית גאן רמה 15.11.2019 יום ו 17:30 רמה 3 - 0
ותיקי מעליא ותיקי בני עכו 15.11.2019 יום ו 17:30 עכו 2 - 4
הפועל פקיעין ותיקי מוניר דיר חנא 12.11.2019 יום ג 19:00 פקיעין 2 - 3

מספר מחזור: 3

ותיקי מוניר דיר חנא ותיקי בני סכנין 22.11.2019 יום ו 19:00 סכנין 0 - 4
ותיקי בני עכו הפועל פקיעין 22.11.2019 יום ו 18:30 פקיעין 4 - 1
רמה ותיקי מעליא 22.11.2019 יום ו 14:00 רמה 2 - 2
ותיקי יהודה אדרי מעלות אחים סאמר בית גאן 19.11.2019 יום ג 20:00 מעלות 0 - 3

מספר מחזור: 4

ותיקי בני סכנין אחים סאמר בית גאן 25.11.2019 יום ב 20:30 סכנין 4 - 0
ותיקי מעליא ותיקי יהודה אדרי מעלות 26.11.2019 יום ג 20:30 פקיעין 4 - 5
הפועל פקיעין רמה 29.11.2019 יום ו 18:30 פקיעין 6 - 2
ותיקי מוניר דיר חנא ותיקי בני עכו 24.12.2019 יום ג 19:15 דיר חנא 7 - 2

מספר מחזור: 5

ותיקי בני עכו ותיקי בני סכנין 06.12.2019 יום ו 19:00 סכנין 2 - 4
רמה ותיקי מוניר דיר חנא 06.12.2019 יום ו 18:30 רמה 2 - 3
ותיקי יהודה אדרי מעלות הפועל פקיעין 02.12.2019 יום ב 19:00 פקיעין 4 - 1
אחים סאמר בית גאן ותיקי מעליא 11.01.2020 יום ש 14:00 גוש חלב 0 - 0

מספר מחזור: 6

ותיקי בני סכנין ותיקי מעליא 09.12.2019 יום ב 20:30 סכנין 3 - 2
הפועל פקיעין אחים סאמר בית גאן 10.12.2019 יום ג 20:30 פקיעין 4 - 2
ותיקי מוניר דיר חנא ותיקי יהודה אדרי מעלות 14.12.2019 יום ש 20:00 דיר חנא 2 - 2
ותיקי בני עכו רמה 14.01.2020 יום ג 19:00 רמה 1 - 0

מספר מחזור: 7

רמה ותיקי בני סכנין 20.12.2019 יום ו 18:00 רמה 2 - 5
ותיקי יהודה אדרי מעלות ותיקי בני עכו 17.12.2019 יום ג 20:00 מעלות 2 - 0
אחים סאמר בית גאן ותיקי מוניר דיר חנא 20.12.2019 יום ו 18:00 גוש חלב 2 - 3
ותיקי מעליא הפועל פקיעין 17.12.2019 יום ג 19:00 פקיעין 1 - 6



מספר סיבוב: ב'

שם קבוצה שם קבוצה תאריך משחק יום משחק שעת משחק מגרש תוצאה

מספר מחזור: 8

ותיקי מעליא ותיקי מוניר דיר חנא 25.01.2020 יום ש 18:30 פקיעין 0 - 6
אחים סאמר בית גאן ותיקי בני עכו 24.01.2020 יום ו 17:00 פקיעין 2 - 3
ותיקי יהודה אדרי מעלות רמה 21.01.2020 יום ג 20:00 מעלות 5 - 1
ותיקי בני סכנין הפועל פקיעין 20.01.2020 יום ב 20:30 סכנין 1 - 1

מספר מחזור: 9

ותיקי יהודה אדרי מעלות ותיקי בני סכנין 28.01.2020 יום ג 20:00 מעלות 3 - 1
רמה אחים סאמר בית גאן 31.01.2020 יום ו 14:00 רמה 0 - 2
ותיקי בני עכו ותיקי מעליא 31.01.2020 יום ו 15:00 עכו 3 - 0 (ט)
ותיקי מוניר דיר חנא הפועל פקיעין 31.01.2020 יום ו 18:00 דיר חנא 3 - 6

מספר מחזור: 10

ותיקי בני סכנין ותיקי מוניר דיר חנא 14.02.2020 יום ו 18:00 דיר חנא 2 - 1
הפועל פקיעין ותיקי בני עכו 14.02.2020 יום ו 15:00 עכו 2 - 1
ותיקי מעליא רמה 14.02.2020 יום ו 18:00 רמה 4 - 3
אחים סאמר בית גאן ותיקי יהודה אדרי מעלות 16.02.2020 יום א 19:00 פקיעין 0 - 3

מספר מחזור: 11

אחים סאמר בית גאן ותיקי בני סכנין 21.02.2020 יום ו 19:00 סכנין 0 - 3 (ט)
ותיקי יהודה אדרי מעלות ותיקי מעליא 18.02.2020 יום ג 20:00 מעלות 4 - 1
רמה הפועל פקיעין 11.09.2020 יום ו 19:00 רמה 0 - 7
ותיקי בני עכו ותיקי מוניר דיר חנא 21.02.2020 יום ו 15:00 עכו 12 - 0

מספר מחזור: 12

ותיקי בני סכנין ותיקי בני עכו 28.02.2020 יום ו 15:00 עכו 2 - 2
ותיקי מוניר דיר חנא רמה 28.02.2020 יום ו 18:00 דיר חנא 2 - 1
הפועל פקיעין ותיקי יהודה אדרי מעלות 26.02.2020 יום ד 20:00 מעלות 3 - 3
ותיקי מעליא אחים סאמר בית גאן 25.02.2020 יום ג 19:15 פקיעין - (ט)

מספר מחזור: 13

ותיקי מעליא ותיקי בני סכנין 06.03.2020 יום ו 19:00 סכנין 1 - 3
אחים סאמר בית גאן הפועל פקיעין 06.03.2020 יום ו 18:00 פקיעין 0 - 3
ותיקי יהודה אדרי מעלות ותיקי מוניר דיר חנא 03.03.2020 יום ג 20:00 מעלות 2 - 4
רמה ותיקי בני עכו 06.03.2020 יום ו 15:00 עכו 2 - 5

מספר מחזור: 14

ותיקי בני סכנין רמה 07.09.2020 יום ב 20:30 סכנין 5 - 1
ותיקי בני עכו ותיקי יהודה אדרי מעלות 25.09.2020 יום ו 15:00 עכו -
ותיקי מוניר דיר חנא אחים סאמר בית גאן 18.09.2020 יום ו 18:00 דיר חנא -
הפועל פקיעין ותיקי מעליא 10.03.2020 יום ג 19:00 פקיעין 3 - 0 (ט)



כתובתינו: ארלוזורוב 93 בניין ג' חדר 4, תל-אביב
טלפונים: 03-6095906, 03-6095884. פקס: 03-6095907
כניסת משתמש כל הזכויות שמורות להפועל מחוז תל-אביב © כניסת משתמש