מיקום | שם קבוצה | משחקים | נצחונות | תיקו | הפסדים | הפסדים טכנים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ותיקי קרית שמונה (ותיקי קרית שמונה) | 7 | 6 | 1 | 31 | 17 | 14 | 18 | ||
2 | עירוני ראשלצ (ותיקי עירוני ראשלצ) | 7 | 5 | 2 | 42 | 19 | 23 | 15 | ||
3 | אריות בת ים (אריות בת ים) | 7 | 4 | 2 | 1 | 20 | 13 | 7 | 14 | |
4 | נס ציונה (ותיקי נס ציונה) | 7 | 4 | 1 | 2 | 30 | 20 | 10 | 13 | |
5 | ותיקי מערב ראשלצ (ותיקי מערב ראשלצ) | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 19 | 9 | 13 | |
6 | הפועל בקעת הירדן (הפועל בקעת הירדן) | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 19 | 0 | 13 | |
7 | מכבי שהם (ותיקי מכבי שהם) | 6 | 3 | 3 | 12 | 12 | 0 | 9 | ||
8 | ע.ל.ה מכבי אריאל (F.C. Ariel) | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | 18 | -2 | 8 | |
9 | רמת אליהו (רמת אליהו) | 6 | 2 | 1 | 3 | 28 | 16 | 12 | 7 | |
10 | ע.צ. רעננה (עולי צרפת רעננה) | 7 | 2 | 1 | 4 | 20 | 29 | -9 | 7 | |
11 | ותיקי הפועל גדרה (גדרה) | 7 | 1 | 2 | 4 | 19 | 34 | -15 | 5 | |
12 | ותיקי ביתר גן יבנה (ותיקי ביתר גן יבנה) | 4 | 1 | 3 | 9 | 27 | -18 | 3 | ||
13 | ותיקים קרן ראשלצ (עיריית ראשלצ) | 7 | 1 | 6 | 17 | 38 | -21 | 3 | ||
14 | ותיקי באר יעקב (באר יעקב) | 5 | 1 | 4 | 5 | 15 | -10 | 1 |
שם קבוצה | שם קבוצה | תאריך משחק | יום משחק | שעת משחק | מגרש | תוצאה |
מספר מחזור: 1 | ||||||
ותיקי באר יעקב | עירוני ראשלצ | 20.02.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | 1 - 4 |
ותיקי הפועל גדרה | ע.צ. רעננה | 28.02.2024 | יום ד | 21:00 | גדרה | 4 - 5 |
מצליח פרטוק נתניה | ותיקי ביתר גן יבנה | - | ||||
הפועל בקעת הירדן | ותיקים קרן ראשלצ | 20.02.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | 3 - 0 |
ע.ל.ה מכבי אריאל | ותיקי קרית שמונה | 20.02.2024 | יום ג | 21:00 | אריאל | 1 - 2 |
ותיקי מערב ראשלצ | נס ציונה | 21.02.2024 | יום ד | 20:30 | עמית ראשלצ | 5 - 5 |
אריות בת ים | רמת אליהו | 21.02.2024 | יום ד | 20:30 | רמת אליהו | 3 - 0 |
מכבי שהם | - | |||||
מספר מחזור: 2 | ||||||
נס ציונה | רמת אליהו | 15.05.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | - |
ותיקי קרית שמונה | ותיקי מערב ראשלצ | 05.03.2024 | יום ג | 21:30 | באר יעקב | 3 - 6 |
ותיקים קרן ראשלצ | ע.ל.ה מכבי אריאל | 05.03.2024 | יום ג | 21:00 | אריאל | 1 - 6 |
ותיקי ביתר גן יבנה | הפועל בקעת הירדן | 03.03.2024 | יום א | 20:30 | קרית מלאכי | 5 - 3 |
ע.צ. רעננה | מצליח פרטוק נתניה | - | ||||
עירוני ראשלצ | ותיקי הפועל גדרה | 05.03.2024 | יום ג | 20:30 | סופרלנד ראשל"צ | 12 - 5 |
אריות בת ים | מכבי שהם | 05.03.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | 4 - 0 |
ותיקי באר יעקב | - | |||||
מספר מחזור: 3 | ||||||
ותיקי באר יעקב | רמת אליהו | 12.03.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | 2 - 2 |
ותיקי הפועל גדרה | אריות בת ים | 19.03.2024 | יום ג | 21:30 | גדרה | 4 - 4 |
מצליח פרטוק נתניה | עירוני ראשלצ | - | ||||
הפועל בקעת הירדן | ע.צ. רעננה | 12.03.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | 3 - 3 |
ע.ל.ה מכבי אריאל | מכבי שהם | 12.03.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | 0 - 3 |
ותיקי מערב ראשלצ | ותיקים קרן ראשלצ | 12.03.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | 8 - 2 |
נס ציונה | ותיקי קרית שמונה | 13.03.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | 1 - 5 |
ותיקי ביתר גן יבנה | - | |||||
מספר מחזור: 4 | ||||||
ותיקי קרית שמונה | רמת אליהו | 17.04.2024 | יום ד | 20:30 | רמת אליהו | 4 - 2 |
ותיקים קרן ראשלצ | נס ציונה | 20.03.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | 0 - 6 |
ותיקי ביתר גן יבנה | ותיקי מערב ראשלצ | 15.05.2024 | יום ד | 20:30 | גן יבנה | - |
ע.צ. רעננה | ע.ל.ה מכבי אריאל | 20.03.2024 | יום ד | 21:00 | חולון | 1 - 2 |
עירוני ראשלצ | הפועל בקעת הירדן | 19.03.2024 | יום ג | 20:40 | סופרלנד ראשל"צ | 11 - 1 |
אריות בת ים | מצליח פרטוק נתניה | - | ||||
ותיקי באר יעקב | מכבי שהם | 19.03.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | 1 - 2 |
ותיקי הפועל גדרה | - | |||||
מספר מחזור: 5 | ||||||
ותיקי הפועל גדרה | רמת אליהו | 07.04.2024 | יום א | 21:30 | גדרה | 3 - 2 |
מצליח פרטוק נתניה | ותיקי באר יעקב | - | ||||
הפועל בקעת הירדן | אריות בת ים | 26.03.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | 3 - 0 |
עירוני ראשלצ | ע.ל.ה מכבי אריאל | 26.03.2024 | יום ג | 20:40 | סופרלנד ראשל"צ | 5 - 1 |
ותיקי מערב ראשלצ | מכבי שהם | 26.03.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | 3 - 2 |
נס ציונה | ותיקי ביתר גן יבנה | 27.03.2024 | יום ד | 20:15 | נס ציונה | 4 - 2 |
ותיקי קרית שמונה | ותיקים קרן ראשלצ | 27.03.2024 | יום ד | 20:30 | 7 - 3 | |
ע.צ. רעננה | - | |||||
מספר מחזור: 6 | ||||||
ותיקים קרן ראשלצ | רמת אליהו | 03.04.2024 | יום ד | 20:30 | רמת אליהו | 4 - 6 |
ותיקי ביתר גן יבנה | ותיקי קרית שמונה | 03.04.2024 | יום ד | 21:00 | גן יבנה | 2 - 4 |
ע.צ. רעננה | נס ציונה | 03.04.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | 3 - 6 |
עירוני ראשלצ | ותיקי מערב ראשלצ | 03.04.2024 | יום ד | 20:40 | סופרלנד ראשל"צ | 2 - 3 |
אריות בת ים | ע.ל.ה מכבי אריאל | 02.04.2024 | יום ג | 21:00 | חולון | 3 - 3 |
הפועל בקעת הירדן | ותיקי באר יעקב | 02.04.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | 3 - 0 |
מכבי שהם | ותיקי הפועל גדרה | 02.04.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | 5 - 0 |
מצליח פרטוק נתניה | - | |||||
מספר מחזור: 7 | ||||||
מצליח פרטוק נתניה | רמת אליהו | - | ||||
הפועל בקעת הירדן | ותיקי הפועל גדרה | 09.04.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | 3 - 0 |
ע.ל.ה מכבי אריאל | ותיקי באר יעקב | 04.06.2024 | יום ג | 21:00 | אריאל | - |
ותיקי מערב ראשלצ | אריות בת ים | 09.04.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | 3 - 5 |
נס ציונה | עירוני ראשלצ | 10.04.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | 8 - 4 |
ותיקי קרית שמונה | ע.צ. רעננה | 11.04.2024 | יום ה | 21:00 | קרית עקרון | 6 - 2 |
מכבי שהם | ותיקי ביתר גן יבנה | 09.06.2024 | יום א | 21:20 | שוהם | - |
ותיקים קרן ראשלצ | - | |||||
מספר מחזור: 8 | ||||||
ותיקי ביתר גן יבנה | רמת אליהו | 21.04.2024 | יום א | 20:40 | קרית מלאכי | 0 - 16 |
ע.צ. רעננה | ותיקים קרן ראשלצ | 17.04.2024 | יום ד | 21:00 | חולון | 2 - 7 |
עירוני ראשלצ | מכבי שהם | 16.04.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | 4 - 0 |
אריות בת ים | נס ציונה | 17.04.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | 1 - 0 |
ותיקי באר יעקב | ותיקי מערב ראשלצ | 09.06.2024 | יום א | 21:00 | באר יעקב | - |
ותיקי הפועל גדרה | ע.ל.ה מכבי אריאל | 16.04.2024 | יום ג | 21:30 | גדרה | 3 - 3 |
מצליח פרטוק נתניה | הפועל בקעת הירדן | - | ||||
ותיקי קרית שמונה | - | |||||
מספר מחזור: 9 | ||||||
מכבי שהם | רמת אליהו | 30.04.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | - |
ע.ל.ה מכבי אריאל | מצליח פרטוק נתניה | - | ||||
ותיקי מערב ראשלצ | ותיקי הפועל גדרה | 30.04.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | - |
נס ציונה | ותיקי באר יעקב | 01.05.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | - |
ותיקי קרית שמונה | אריות בת ים | 01.05.2024 | יום ד | 20:30 | - | |
ותיקים קרן ראשלצ | עירוני ראשלצ | 30.04.2024 | יום ג | 20:45 | סופרלנד ראשל"צ | - |
ותיקי ביתר גן יבנה | ע.צ. רעננה | 01.05.2024 | יום ד | 20:30 | קרית מלאכי | - |
הפועל בקעת הירדן | - | |||||
מספר מחזור: 10 | ||||||
ע.צ. רעננה | רמת אליהו | 08.05.2024 | יום ד | 20:30 | רמת אליהו | - |
עירוני ראשלצ | ותיקי ביתר גן יבנה | 07.05.2024 | יום ג | 20:45 | סופרלנד ראשל"צ | - |
ותיקים קרן ראשלצ | מכבי שהם | 07.05.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | - |
ותיקי באר יעקב | ותיקי קרית שמונה | 07.05.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | - |
ותיקי הפועל גדרה | נס ציונה | 07.05.2024 | יום ג | 21:30 | גדרה | - |
מצליח פרטוק נתניה | ותיקי מערב ראשלצ | - | ||||
הפועל בקעת הירדן | ע.ל.ה מכבי אריאל | 07.05.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | - |
אריות בת ים | - | |||||
מספר מחזור: 11 | ||||||
רמת אליהו | ע.ל.ה מכבי אריאל | 22.05.2024 | יום ד | 20:30 | רמת אליהו | - |
ותיקי מערב ראשלצ | הפועל בקעת הירדן | 21.05.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | - |
נס ציונה | מצליח פרטוק נתניה | - | ||||
ותיקי קרית שמונה | ותיקי הפועל גדרה | 19.05.2024 | יום א | 21:30 | גדרה | - |
ותיקים קרן ראשלצ | ותיקי באר יעקב | 21.05.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | - |
ותיקי ביתר גן יבנה | אריות בת ים | 22.05.2024 | יום ד | 20:30 | קרית מלאכי | - |
מכבי שהם | ע.צ. רעננה | 21.05.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | - |
עירוני ראשלצ | - | |||||
מספר מחזור: 12 | ||||||
עירוני ראשלצ | רמת אליהו | 28.05.2024 | יום ג | 20:40 | סופרלנד ראשל"צ | - |
ע.צ. רעננה | אריות בת ים | 28.05.2024 | יום ג | 21:00 | חולון | - |
ותיקי באר יעקב | ותיקי ביתר גן יבנה | 28.05.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | - |
ותיקי הפועל גדרה | ותיקים קרן ראשלצ | 28.05.2024 | יום ג | 21:30 | גדרה | - |
מצליח פרטוק נתניה | ותיקי קרית שמונה | - | ||||
מכבי שהם | הפועל בקעת הירדן | 28.05.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | - |
ע.ל.ה מכבי אריאל | ותיקי מערב ראשלצ | 28.05.2024 | יום ג | 21:00 | אריאל | - |
נס ציונה | - | |||||
מספר מחזור: 13 | ||||||
ותיקי מערב ראשלצ | רמת אליהו | 04.06.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | - |
נס ציונה | מכבי שהם | 05.06.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | - |
הפועל בקעת הירדן | ותיקי קרית שמונה | 04.06.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | - |
ותיקים קרן ראשלצ | מצליח פרטוק נתניה | - | ||||
ותיקי ביתר גן יבנה | ותיקי הפועל גדרה | 05.06.2024 | יום ד | 21:00 | קרית מלאכי | - |
ותיקי באר יעקב | ע.צ. רעננה | 26.03.2024 | יום ג | 21:15 | באר יעקב | 1 - 4 |
עירוני ראשלצ | אריות בת ים | 04.06.2024 | יום ג | 20:45 | סופרלנד ראשל"צ | - |
ע.ל.ה מכבי אריאל | - | |||||
מספר מחזור: 14 | ||||||
ותיקי מערב ראשלצ | ע.צ. רעננה | 18.06.2024 | יום ג | 20:30 | עמית ראשלצ | - |
ותיקי באר יעקב | ותיקי הפועל גדרה | 18.06.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | - |
עירוני ראשלצ | ותיקי קרית שמונה | 18.06.2024 | יום ג | 20:45 | סופרלנד ראשל"צ | - |
מצליח פרטוק נתניה | מכבי שהם | - | ||||
הפועל בקעת הירדן | נס ציונה | 18.06.2024 | יום ג | 20:30 | בקעת הירדן | - |
ותיקים קרן ראשלצ | אריות בת ים | - | ||||
ותיקי ביתר גן יבנה | ע.ל.ה מכבי אריאל | 19.06.2024 | יום ד | 21:00 | קרית מלאכי | - |
רמת אליהו | - | |||||
מספר מחזור: 15 | ||||||
מכבי שהם | ותיקי קרית שמונה | 25.06.2024 | יום ג | 21:00 | שוהם | - |
ותיקי באר יעקב | אריות בת ים | 25.06.2024 | יום ג | 21:00 | באר יעקב | - |
עירוני ראשלצ | ע.צ. רעננה | 25.06.2024 | יום ג | 20:30 | - | |
מצליח פרטוק נתניה | ותיקי הפועל גדרה | - | ||||
רמת אליהו | הפועל בקעת הירדן | 26.06.2024 | יום ד | 21:00 | רמת אליהו | - |
נס ציונה | ע.ל.ה מכבי אריאל | 26.06.2024 | יום ד | 21:00 | נס ציונה | - |
ותיקי ביתר גן יבנה | ותיקים קרן ראשלצ | 26.06.2024 | יום ד | 21:00 | קרית מלאכי | - |
ותיקי מערב ראשלצ | - |